Vitajte na mojej stránke

tu nájdete všetko o mojich dielach

Ak ste môj čitateľ, knihomol, prípadne ste sem len tak klikli, máte možnosť nájsť na jednom mieste všetko o mne a mojich dielach. Tu nájdete potrebné informácie, ukážky z diel a veľa iného. 

S láskou

Odporúčané knihy

Môj osobný diár

V rukách práve držíte výnimočný diár, ktorý som pre vás s láskou vytvorila v spolupráci s dvadsiatimi obľúbenými slovenskými autorkami.
Každá spisovateľka len pre vás darovala jedinečný citát zo svojej knihy, aby vám tak spestrila deň, keď budete v tomto zápisníku listovať.
Graficky som tento diár nechala navrhnúť tak, aby oslovil všetky milovníčky romantiky a ženskej literatúry. Doplnila som ho o priestor na rôzne druhy poznámok, kontakty či kalendár na niekoľko rokov. Určite vás poteší aj pár strán relaxačných maľovaniek alebo miesto na autogram citovaných autoriek.

Teším sa, že ste sa rozhodli zaobstarať si práve tento zápisník, v ktorom som zhmotnila časť môjho sna. Verím, že vám bude robiť radosť, či už ho darujete, alebo si ho necháte pre svoje vlastné potešenie.

17.90  16.90 
Zobraziť knihu

Kráska & Beštia

Anotácia

Lili, mladej žene túžiacej po rodine, sa v jedinom momente zrúti celý svet. Po tom, čo dostane výpoveď v práci, pristihne svojho snúbenca v náručí inej ženy. Po čase sa nechá nahovoriť, aby skúsila šťastie prostredníctvom zoznamovacích aplikácií. Nemá však šťastie, keďže ani týmto spôsobom sa jej toho pravého nedarí nájsť.

Vo chvíli, keď to chce definitívne vzdať, dostane sa jej do rúk dámsky časopis s inzerátom, na ktorý sa rozhodne zareagovať. Spoznáva muža svojich snov, ktorý nie je len zámožný džentlmen, ale túži po rodine rovnako ako ona sama.

Dokonalá rozprávka… Táto však v sebe skrýva jeden háčik. Ak sa chce Lili s týmto výnimočným mužom stretnúť, musí absolvovať výberové konanie a akceptovať skutočnosť, že svojho vysnívaného za denného svetla nikdy neuvidí. Dôvod je prostý. Nechce ju svojím hrôzostrašným vzhľadom vystrašiť.

Koľko ďalších prekvapení skrýva neznámy a taký tajuplný muž pod rúškom tmy? Podľahne neskúsená Lili jeho podmanivému umeniu zvádzania bez toho, aby odhalila jeho desivú tvár?

Tešte sa na príbeh nabitý záhadami, túžbou a erotickým iskrením, ktoré rozdráždi nielen vašu predstavivosť.

16.90  13.90 
Zobraziť knihu

Chlad ohňa a chuť kokaínu

Valentína pochádza z chudobnej rodiny pestovateľov kokaínovníka pravého, ktorí sa upísali kolumbijskej mafii predávať svoj produkt len jednému odberateľovi. Keďže porušili obchodný kódex a kokaínovú pastu predali inému vývozcovi, Valentína musela za prešľap svojho otca zaplatiť najvyššiu cenu.

Odvlečená od svojej milovanej rodiny sa jej nečakane zmenil život od základov. Po tom, ako ju majiteľ nevestinca pre jej nízky vek a útle telo odmietol ako prostitútku, dostáva sa iba osemročné dievčatko ako slúžka do rodiny najvyššie postaveného kráľa drogového podsvetia.

Postupom času si svojím podrezaným jazykom získava jeho pozornosť, ale Patrón Esteban nie je jediný človek, ktorého Valentína očarila. Mladý seňor Fábio, nástupca klanu už veľmi skoro pochopí, že Valentína znamená obrovské nebezpečenstvo pre jeho ináč zatrpknuté srdce.

Fábio nie je zvyknutý, že by niečo v živote nemohol mať, až Valentína, ktorá je jeho presným opakom mu bola od začiatku zakázaná jedinou autoritou, ktorú Fábio kedy uctieval – jeho vlastným otcom.

Ale čo sa stane, ak na pozíciu vodcu mocného drogového kráľovstva jedného dňa nastúpi Fábio osobne? Získa konečne svoju trofej, alebo dokáže jeho otec ochrániť Valentínu i zo záhrobia pred jeho vlastným synom?

16.90  13.90 
Zobraziť knihu

Rockové tango

Niekedy sa práve zo splneného sna môže vykľuť tá najhoršia nočná mora. O tom sa musela na vlastnej koži presvedčiť aj Sunshine Lawsonová, keď sa jej po rokoch podarilo stretnúť s jej zbožňovaným idolom. Lenže sukničkár Damien Shane nie je iba populárny rocker, ale aj bezcharakterný ničomník, ktorý nemá rešpekt pred ničím a nikým. Kto by si teraz myslel, že sa stretnutie hrdzavovlasej Sunshine a trúfalého speváka Damiena bude končiť láskou na prvý pohľad, je na veľkom omyle. Práve naopak, nenávisť, sklamanie a vytriezvenie do reality sú pocity, ktoré si zdravotná sestra a bývalá profesionálna tanečnica zo stretnutia odnáša.

 

Nemecká verzia - Amazon.com
16.90  12.90 
Zobraziť knihu

Rockový sen

Na naliehavú žiadosť anglickej televízie sa rockový titan Damien Shane stáva porotcom kastingovej speváckej súťaže. Na prvý pohľad arogantný hudobník sa ani štyri roky po smrti milovanej Sunshine nedokáže zmieriť s krutosťou osudu. Za celý ten čas si k telu nepripustil jedinú bytosť ženského pohlavia.
Damien sa zmenil. Podrezaný jazyk využíva ako bodnú zbraň, ktorou si chráni vlastné vnútro i súkromie.

16.90  9.90 
Zobraziť knihu

Pakistanská princezná

Kniha Pakistanská princezná ukrýva pod svojím originálnym názvom strhujúci príbeh krásnej Angeliky. Dynamická Slovenka žijúca vo Viedni prijíma lukratívnu pracovnú ponuku modelky do krajiny, ktorá na prvé počutie v každom naháňa nielen hrôzu, ale aj vyvoláva zimomriavky po celom tele. Napriek dobre mieneným varovaniam rodiny a priateľov odchádza plná očakávania do vzdialeného Pakistanu. Odvážna blondínka, ktorá má už viacero skúseností s modelingom po celom svete, však netuší, že práve tu na ňu čakajú zážitky vystrihnuté ako z neuveriteľného filmu. Angelika si ľahko získava srdcia rodiny hostiteľov, pre ktorých zároveň pracuje. So všetkými si znamenito rozumie. Okrem nevrlého a nevšímavého majiteľa ju má každý rád.

16.90  9.90 
Zobraziť knihu

Nesmieš ma milovať: Prekliaty tanzanit

História nezostane nikdy tak celkom pochovaná a už vôbec nie zabudnutá.
Či už tajomstvo saudskej kráľovskej rodiny, alebo spomienka na bezvýznamnú otrokyňu sa môže kedykoľvek vrátiť v podobe Pandorinej skrinky, ktorá čaká na svoje otvorenie.
Dej knihy nie je iba príbehom o láske, ale aj o neuveriteľnej túžbe človeka chcieť prežiť aj nemožné. Pripravte sa na silný dej, ktorého historická časť vám svojou krutosťou vyrazí dych, alebo sa tešte na okamihy nehy, ktoré vám poláskajú dušu.

Vydanie je predbežne naplánované na 30.6.2021

16.90  9.90 
Zobraziť knihu

Hviezda nad arabským peklom

Hlavná hrdinka Fatima sa narodila vo Francúzsku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nepochádzala z radikálnej afganskej rodiny, ktorá ju i v modernej Európe chce vydať proti jej vôli a poslať ju s manželom naspäť do Afganistanu. Fatima snúbenca odmieta. Pre ujmu na cti rodiny sa ju pokúsia zabiť jej vlastní bratia. Mladá žena ako zázrakom prežije, dostáva sa do ochranného štátneho programu. Odchádza do Paríža, kde si nezmenila iba meno z Fatimy na Fabiene, ale zmenila aj vieru, pretože sa s islamom svojej rodiny nedokázala stotožniť.

Predbežný termín vydania je 15.5.2021

16.90  12.90 
Zobraziť knihu
//www.monikawurm.sk/wp-content/uploads/2021/02/Nedotknutelny-JPG.jpg

Dej mojich kníh vzniká tak, že si zvyknem vyzbierať od skutočných ľudí ich životné príbehy, ktoré pospájam do celku tak, aby z nich vznikol fiktívny príbeh založený na menších skutočných udalostiach. Keďže často cestujem, mám neskutočne veľa možností dostať sa k nápadom a ľudom, ktorí radi prezradia svoje, aj keď strastiplné životné skúsenosti.

Celý rozhovor nájdete tu

"Narodil som sa do vrstvy Nedotknuteľných. Nesmieme kráčať po chodníku, ísť najesť sa do reštaurácie, cestovať, ani rozprávať sa s ľuďmi."

z diela Nedotknuteľný
//www.monikawurm.sk/wp-content/uploads/2021/02/Monika-Wurm-–-kopia.png

Monika Wurm

napísali o mne

Monika je autorka, ktorá sa vymyká z prototypu slovenských autoriek, čo píšu súčasné romantické knihy. Jej štýl je iný a jej knihy budete mať isto rady, ak milujete knihy o krásnej Angelike.

celý rozhovor nájdete tu